Objavljeni članci u časopisima indeksiranima u WOS bazi podataka

Članak dr. sc. Dragana Damjanovića “Architect Marko Vidaković, Zagreb Exhibition of Contemporary Czechoslovakian Architecture (1928) and the Beginnings of Modernism in Croatian Architecture” objavljen je u uglednom srednjoeuropskom, najstarijem češkom povjesnoumjetnčkom časopisu, koji izdaje praški Institut za povijest umjetnosti: Umění – Art. Journal of the Institute of Art History of the Academy of Sciences of the Czech Republic, LXIII/1-2, Prague, 2015, str. 45-57, 110.

Članak dr. sc. Dragana Damjanovića „Neogotička arhitektura u opusu Josipa Vancaša. Radovi u Italiji, Hrvatskoj i Sloveniji” objavljen je u uglednom hrvatskom časopisu: Prostor : znanstveni časopis za arhitekturu i urbanizam. 22 (2014) , 2 (48); 252-267.