Objavljeni radovi suradnika projekta u znanstvenom časopisu Radovi Instituta za povijest umjetnosti

Suradnici projekta objavili su četiri znanstvena rada u časopisu Radovi Instituta za povijest umjetnosti br. 39 koji su financirani potporom Hrvatske zaklade za znanost:

• dr. sc. Dragan Damjanović i dr. sc. Iskra Iveljić – “Arhitektonski atelijer Fellner & Helmer i obitelj Pongratz” (Architecture Studio Fellner & Helmer and the Pongratz Family)
  • dr. sc. Sandi Bulimbašić – “Prilog identifikaciji djela Ivana Meštrovića na izložbama u prva dva desetljeća 20. stoljeća” (A Contribution to the Identification of Ivan Meštrović’s Works at the Exhibitions in the First Two Decades of the 20th Century)
  • dr. sc. Frano Dulibić – “Uloga crteža u formiranju likovnog izraza Omera Mujadžića” (The Role of Drawing in the Formation of Omer Mujadžić’s Artistic Expression)
  • dr. sc. Lovorka Magaš Bilandžić – “Izložba reklame na Zagrebačkom zboru 1934.” (Advertising Exhibition at the 1934 Zagreb Fair)